Przedsiębiorstwo
budowlane

Aktualności

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o. w Lesznie, od ponad dwóch dekad, dostarcza klientom wysokiej jakości beton. Europejskie standardy, jakie zapewnia przedsiębiorstwo, znalazły uznanie nie tylko w oczach kontrahentów, ale też wielokrotnie zostały docenione przez gremium rankingu „Gazele Biznesu”.

Wszystko to sprawia, że marka AMBIT lokuje się w gronie najprężniej działających przedsiębiorstw nie tylko w Wielkopolsce, ale również w kraju.

- AMBIT produkuje wysokiej jakości beton towarowy, posadzkowy, drogowy oraz podbudowy i stabilizacje. Całość wytwarzana jest w nowoczesnym węźle betoniarskim, w którym komputerowe sterowanie pozwala na minimalizację tzw. wpływu „czynnika ludzkiego” na wytwarzany produkt – zapewnia Tomasz Nadolny ze spółki AMBIT w Lesznie.

Beton produkowany jest w kilkunastu klasach od C8/10 do C50/60. Natomiast w przypadku betonu drogowego, dzięki zastosowaniu domieszek napowietrzających, posiada podwyższone parametry mrozoodporności oraz nasiąkliwości, które mają duży wpływ na jego trwałość.

271206

 

Pełen artykuł na portalu gostyn24.pl

 

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności