Przedsiębiorstwo
budowlane

Firma

Tworzenie firmy
to nie sprint. To
maraton

Elon Musk

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji od ponad 20 lat. Budujemy nasze doświadczenie stawiając na wzorowe wykonywanie powierzonych zadań. Na każdym etapie inwestycji dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dopasowując cały proces budowlany do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, bo każda z realizowanych przez nas inwestycji jest „szytą na miarę” danego Inwestora

firma koncepcja

Kon-
cepcja

projekt

firma koncepcja
  firma

Generalne wykonawstwo

Ponad 0 zrealizowanych inwestycji

 

Wznoszenie nowoczesnych hal przemysłowych w systemie generalnego wykonawstwa błyskawicznie stało się wizytówką naszego przedsiębiorstwa. Po dzień dzisiejszy zrealizowaliśmy ponad 400 inwestycji, w tym zarówno hal produkcyjno – magazynowych, przystosowanych do specyficznych wymagań różnych branż, nowoczesnych budynków biurowych, ale i wielomarkowych salonów samochodowych, wielorodzinnych obiektów mieszkaniowych oraz innego typu obiektów użyteczności publicznej.

 

Świetnie prosperujący i stale rozwijający się dział obsługi inwestycji, to tylko część naszego przedsiębiorstwa. AMBIT to także kilka działów produkcyjnych, wytwarzających blaszane parapety zewnętrzne, beton towarowy oraz różnego typu wyroby z kamienia. Jakość naszych wyrobów została doceniona także za granicą, współpracujemy z klientami z Czech i Słowacji. Mając na uwadze kompleksowość naszej oferty dysponujemy także działem sprzedaży materiałów budowlanych.

 

menu firma parapety

Produkcja parapetów

menu firma kamien

Wyroby z kamienia

menu firma budo

Materiały budowlane

 

Dobra organizacja pracy, terminowość, zaangażowanie, wiedza i doświadczenie naszych pracowników czynią z naszej firmy jedną z najbardziej wiarygodnych i konkurencyjnych firm w branży budowlanej w kraju. Wielokrotnie znaleźliśmy się w gronie najlepszych – w rankingu „Gazele Biznesu”, co lokuje markę AMBIT w gronie najprężniej działających przedsiębiorstw naszego regionu. Dbamy o każdy element działalności naszej firmy.

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności