Przedsiębiorstwo
budowlane

Aktualności

Ambit - XV edycja konkursu "Pomysł na Biznes" w Lesznie

W ubiegły piątek w Teatrze Miejskim w Lesznie odbyła się XV edycja konkursu "Pomysł na Biznes" pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna i Starosty Powiatu Leszczyńskiego. Współorganizatorem wydarzenia była Akademia Nauk Stosowanych im. J. A. Komeńskiego w Lesznie oraz inni partnerzy.

Ambit - Agro-Rydzyna otwiera nowy magazyn logistyczny

To kolejny kamień milowy w historii spółki Agro-Rydzyna. Firma właśnie otworzyła w Kłodzie k. Rydzyny nowy magazyn logistyczny. Jesteśmy niezmiernie dumni z udziału w tym projekcie, który jak zawsze zrealizowaliśmy z pasją i zaangażowaniem.

Ambit - Nasza Stara Szwalnia zyskuje na popularności

Stara Szwalnia w Lesznie zmieniła się w luksusowy apartamentowiec. Zobacz metamorfozę zabytku

Ambit - Dzień Budowlanych

W miniony piątek wspólnie z inżynierami i technikami z całej Wielkopolski obchodziliśmy Dzień Budowlanych w pięknym rydzyńskim zamku.

Ambit - Stara Szwalnia nagrodzona

Już sama nominacja w konkursie na Zabytek Zadbany była dla nas niesamowitym wyróżnieniem i powodem do dumy!!!

Ambit - Współpraca z nimi zwiąże was na lata. Znana firma wchodzi na gostyński rynek

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o. w Lesznie, od ponad dwóch dekad, dostarcza klientom wysokiej jakości beton. Europejskie standardy, jakie zapewnia przedsiębiorstwo, znalazły uznanie nie tylko w oczach kontrahentów, ale też wielokrotnie zostały docenione przez gremium rankingu „Gazele Biznesu”.

Ambit - Kolejna rozbudowa zakładu produkcyjnego (NORD Systemy Napędowe Sp. z o.o.)

Kolejna rozbudowa zakładu produkcyjnego w Wiechlicach dla Inwestora firmy NORD Systemy Napędowe Sp. z o.o. właśnie została rozpoczęta

Rozbudowa zakładu jest sporym wyzwaniem – zadanie polegające na budowie nowych hal, a także rozbudowie części istniejącej zakładu ma sięgnąć blisko 25 tys. m2 powierzchni użytkowej.

Ambit - Ponowna współpraca z firmą VMI Poland

Fantastycznie jest dzielić się tego typu wiadomościami - bo i oczywiście, że ponowna współpraca z firmą VMI Poland polegająca na znacznej rozbudowie zakładu to kolejna spektakularna inwestycja, którą możemy się pochwalić, ale obserwowanie tak znacznego rozwoju firmy VMI Poland w kontekście technologicznym, a także świadomość tworzenia nowych miejsc pracy, naprawdę napawa optymizmem.

Ambit - Stara Szwalnia w nowej odsłonie

Kolejna udana rewitalizacja AMBITU przy Skarbowej

Nowoczesny apartamentowiec w Lesznie przy Skarbowej tętni życiem od roku, natomiast remontowany budynek dawnej Intermody właśnie swoje drugie życie zaczyna.

Ambit - Kamienne aranżacje

Planujesz remont kuchni, łazienki, albo szukasz idealnej okładziny na schody?

A może Twoje parapety straciły swój urok i wymagają rozwiązań ponadczasowych?

Marzysz o nietuzinkowej łazience, która swoją estetykę zachowa przez wiele kolejnych lat?

Ambit - 25 lat działalności AMBIT

I pomyśleć, że mija właśnie 25 lat naszej działalności, rozwoju, zdobywania zarówno doświadczeń, jak i zaufania naszych Klientów, budowania zespołu, współpracy z podwykonawcami. Wszystkim Pracownikom, Klientom, Inwestorom, Współpracownikom - Wszystkim zaangażowanym w wieloletnie współdziałanie czy to na płaszczyźnie branżowej, czy sportowej serdecznie dziękujemy za ten czas, licząc na kolejne zacne Jubileusze 😊

Ambit - XII Bieg Górski Leszno - Grzybowo

W minioną sobotę odbył się XII Bieg Górski Leszno - Grzybowo, który współorganizujemy i czynnie wspieramy od lat. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 300 uczestników. 

Ambit - Diamenty Forbesa 2021

Z ogromną dumą i radością dzielimy się z Wami informacją, iż otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie jakim są Diamenty Forbesa 2021. W rankingu opracowanym przez Bisnode Polska znalazły się firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Ambit - Rozbudowa zakładu Awilux Polska

Współpracę z Firmą Awilux Polska rozpoczęliśmy kilka lat temu, budując ich zakład produkcyjny w Lesznie. Zrealizowana wówczas inwestycja w postaci hali produkcyjno – magazynowej wraz z nowoczesną częścią biurową oraz imponującym showroomem swoją powierzchnią przekroczyła 7 tys. m2.

Ambit - Gazele Biznesu 2020

Otrzymać tak wyjątkowe wyróżnienie, jakim jest tytuł Gazeli Biznesu, po tak burzliwym roku, dodaje jeszcze bardziej wiatru w skrzydła. Dlatego tym bardziej jest nam miło podzielić się z Wami tą optymistyczną i motywującą do dalszych działań informacją.

Ambit - Życzenia świąteczne
Ambit - Automatyczna giętarka do produkcji strzemion zbrojeniowych

Wraz z rozwojem naszego przedsiębiorstwa po raz kolejny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów - właśnie przystąpiliśmy do prac montażowo – rozruchowych nowej maszyny, niezbędnej do usprawnienia produkcji jednego z naszych działów.

Ambit - Zakład produkcyjny Netbox w Gostyniu

Właśnie rozpoczęliśmy nową budowę w Gostyniu dla inwestora firmy Netbox - inwestycja polega na rozbudowie zakładu produkcyjnego Netbox o łącznej powierzchni około 16 000 m2.

Ambit - ROZBUDOWA TRISTONE

Współpracę z firmą Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. rozpoczęliśmy ponad rok temu, zostając generalnym wykonawcą rozbudowy zakładu produkcyjnego w Wałbrzychu.

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności