Przedsiębiorstwo
budowlane

Aktualności

Kolejna udana rewitalizacja AMBITU przy Skarbowej

Nowoczesny apartamentowiec w Lesznie przy Skarbowej tętni życiem od roku, natomiast remontowany budynek dawnej Intermody właśnie swoje drugie życie zaczyna.

Jak dobrze wiemy, kompleks Stara Szwalnia swoją nazwę zyskał nieprzypadkowo. Przypomnijmy, że ten wyjątkowy budynek powstał w latach 1904-1905, pierwotnie wytwarzano w nim sukno, później przez lata produkowano wysokiej jakości odzież.

- Architektonicznie przepiękny obiekt dał możliwość stworzenia niepowtarzalnych przestrzeni. Mając na uwadze właśnie tę przestrzeń, budynek przebudowaliśmy w taki sposób, aby znajdujące się w nim apartamenty były zarówno funkcjonalne, jak i przestronne - budynek mieści zaledwie 14 apartamentów o powierzchniach od około 70 do 150 m kw. - tak więc jest to idealny wybór dla tych, którzy potrzebują rozległych wnętrz, a jednocześnie na swoje miejsce na Ziemi chcą wybrać obiekt z duszą - mówi Magda Toboła z firmy AMBIT.

 

Pełny artykuł na: elka.pl

 

 

Stara Szwalnia w nowej odsłonie

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności