Przedsiębiorstwo
budowlane

Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

Kierownik / Inżynier robót sanitarnych

WYMAGANIA

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym w zakresie instalacji sanitarnych;
  • Umiejętności sprawnej obsługi i wykorzystania programów AutoCad oraz Excel;
  • Logicznego i analitycznego myślenia;
  • Samodzielności i umiejętności podejmowania decyzji;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Skrupulatności;
  • Prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY

Kandydatowi spełniającemu ww. wymagania oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Kierownik/ Inżynier Budowy

ZAKRES ZADAŃ

Do obowiązków osoby na powyższym stanowisku należało będzie:

  • Wielobranżowa analiza sporządzanych dokumentacji;
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • Uczestniczenie w procesie pozyskania koniecznych pozwoleń/zezwoleń/decyzji;
  • Wsparcie zespołu w zakresie ofertowania;
  • Koordynowanie prac na budowie;
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców;
  • Analiza ofert przedkładanych przez podwykonawców i dostawców oraz składanie stosownych zamówień;
  • Raportowanie postępu prac na poszczególnych budowach.

WYMAGANIA

  • Wykształcenia wyższego (absolwenci lub studenci ostatniego roku inżynierii lądowej);
  • Uprawnienia budowlane wymagane dla stanowiska Kierownika

OFERUJEMY

CV z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE" prosimy przesyłać na adres: ambit@ambit.com.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane AMBIT Sp. z o.o.
ul. Kąkolewska 21
64-100 Leszno

T. +48 65 538 99 00
F. +48 65 538 99 01

Diament Forbes 2021 whitegazele black