iso 2018 

ISO 9001

ISO 9001 to norma akceptowana i rozpoznawana na całym świecie. Mając na uwadze najwyższe światowe standardy w 2002 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego, produkcji i sprzedaży parapetów, obróbek blacharskich i profili budowlanych.

Zadowolenie Klienta i zapewnienie najwyższej jakości są ze sobą nierozerwalnie związane. Zaufanie jakim Klient darzy firmę to wartość najwyższa. Wdrażając System Zarządzania Jakością właśnie zadowolenie Klienta było nas nadrzędnym celem całego przedsięwzięcia.

Wymagania Systemu Zarządzania Jakością pokazują, że każdy element działania firmy wpływa na stopień zadowolenia Klienta. Dzieje się tak dlatego, że rozwiązania SZJ dotyczą szeregu działań, począwszy od pierwszej komunikacji, przez sprzedaż, na realizacji zamówienia kończąc.

Certyfikat ISO 9001 jest dla Klienta gwarancją wiarygodności producenta.


 

Polityka Jakości
Najważniejszym celem naszej Firmy jest zapewnienie, aby nasz znak firmowy budził zaufanie, a stały wzrost zamówień zapewnił naszemu przedsiębiorstwu rozwój oraz trwałe miejsce na lokalnym rynku branży budowlanej. Pracując nad realizacją naszych celów dostarczamy nowoczesne technologie budowlane, które mają w pełni satysfakcjonować i zaspokajać ambicje naszych Klientów. Jesteśmy przy tym elastyczni względem Ich wymagań i oczekiwań. Wypełniamy w pełni umowy, oraz uzgodnione zobowiązania techniczne, jak i terminowe. Korzystamy przy tym z wyrobów i usług sprawdzonych dostawców i podwykonawców, aby dostarczyć produkt najwyższej jakości. Rozumiemy, że w rozwoju naszego przedsiębiorstwa ważne jest nadzorowanie procesów ważnych dla jakości, stąd nasze staranie o utrzymanie i doskonalenie systemu zarządzania. Dbamy o naszych pracowników, gdyż to dzięki nim realizowana jest jakość i przyjęte cel. Motywujemy i inspirujemy ich do ciągłego doskonalenia. Chcemy, aby wszyscy utożsamiali sukcesy firmy z sukcesem osobistym. Najważniejszym miernikiem naszego rozwoju i realizacji naszych celów są zadowoleni i usatysfakcjonowani Klienci.

 

pol