WARTOŚCI
Jesteśmy jedną z czołowych firm branży budowlanej w kraju. Dla naszych Klientów marka AMBIT to synonim najnowocześniejszych technologii w budownictwie.
Od 1997 roku, momentu powstania firmy, stale pielęgnujemy najważniejsze dla nas wartości. Najwyższa jakość świadczonych usług, doskonała organizacja pracy, terminowość i zaangażowanie oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników czynią nas jedną z najbardziej konkurencyjnych i wiarygodnych firm w branży.

ROZWÓJ
Od początku wizytówką prężnie rozwijającej się firmy stało się między innymi wznoszenie nowoczesnych hal przemysłowych.
AMBIT to także kilka działów produkcyjnych, wytwarzających m. in. parapety zewnętrzne, profile budowlane oraz beton towarowy. Jakość naszych wyrobów została doceniona także za granicą. Z powodzeniem eksportujemy parapety oraz profile aluminiowe.
Nasza oferta obejmuje również sprzedaż szerokiej gamy materiałów budowlanych. Naszym najnowszym produktem są wyroby z kamienia, takie jak parapety, blaty oraz stopnie.

POWODY DO DUMY
Wysoka jakość naszych produktów jest dla nas powodem do dumy. Od lat jesteśmy obecni na branżowych targach i wystawach w kraju i za granicą.
Cieszymy się kiedy nas doceniają. Wielokrotnie znaleźliśmy się w gronie najlepszych – w rankingu „Gazele Biznesu”, w zestawieniu „Diamenty Forbesa”, „Rankingu 100 największych firm regionu leszczyńskiego” Gazety ABC.
Dbamy o każdy element działalności firmy.