BETON TOWAROWY

Produkujemy beton towarowy ze składników o najwyższej jakości, zgodnych z obowiązującymi europejskimi standardami. Beton towarowy wytwarzmy w nowoczesnym węźle betoniarsim, w którym komputerowe sterowanie pozwala na minimalizację tzw. wpływu "czynnika ludzkiego" na wytwarzany produkt.


Produkujemy beton w niżej wyminionych gatunkach (klasach):
C8/10, C12/15, C16/20, C20/25, C25/30, C30/37, C35/45, C40/50, C45/55, C50/60.

Zapewniamy dowóz betonu własnymi betonowozami oraz możliwość rozładunku za pomocą pompy. Inne rodzaje betonów mogą być produkowane na indywidualne zamówienie klienta. Istnieje również możliwość zakupu betonu z dodatkiem przeciwmrozowym, hydrotechnicznym jak również mikrozbrojeniem stalowym oraz polipropylenowym.Ponadto oferujemy różne rodzaje podbudów.

Dbamy nie tylko o jakość surowców i wyrobów gotowych, ale również o środowisko. Aby zminimalizować uciążliwości dla środowiska, na bieżąco kontrolowana jest szczelność wszystkich urządzeń dozujących, a produkcja odbywa się w obiegu zamkniętym. Urządzenie do recykcingu, pracujące w naszej wytwórni, pozwala na segregację niewykorzystanej mieszanki betonowej na kruszywo oraz wodę, które wykorzystywane sa do ponownej produkcji.

BETON DROGOWY

Beton drogowy jest przeznaczony do budownictwa drogowego. Dzięki zastosowaniu domieszek napowietrzających posiada on podwyższone parametry mrozoodporności oraz nasiakliwości, które maja duży wpływ na jego trwałość.

Beton drogowy jest wykorzystywany w budowie nawierzchni betonowych, parkingów, zatok autobusowych itp.

betonowanie. foto awaryjne

betonowanie 3